Brno zdravé město

LektorVesna, o.p.s. se každým rokem účastní projektu Brněnské dny pro zdraví. Jsme rádi, že v rámci těchto dní můžeme na našich akcích přivítat nové tváře, které si k nám přijdou zacvičit, či poslechnout zajímavou přednášku. Každým rokem se snažíme nabídnout jiný pestrý program.

Nabídka ukázkových lekcí na září 2017:

• Trénink paměti pro seniory a střední věk (Praktickou a zábavnou formou se budeme věnovat nejenom paměti, ale také dalším funkcím našeho mozku, jako jsou například pozornost, porozumění a zacházení s jazykem, logika, a mnohé další).
  • Výrazový tanec a relaxace pro ženy (Na setkáních tance pro ženy společně rozhýbeme tělo, vrátíme mu jeho sílu a vitalitu, zaměříme se na postavení těla a koordinaci pohybu, pozornost budeme věnovat našemu dechu a sobě v prostoru, odreagujeme se tancem v rytmu hudby, prožijeme relaxaci pohybem a mnohé další ...).
  • Montessori přednáška pro rodiče dětí ve věku 1 - 3 roky na téma: "Pomoz mi, abych to dokázal sám". (Můžete se těšit na: připravené prostředí, hranice a pravidla, absorbující mysl, svobodnou volbu, tříbení smyslů, abstrakci a představivost, koncentraci - polarizaci osobnosti, samostatnost, od konkrétního k abstraktnímu, práci s chybou, od nečinnosti k aktivitě, pohyb, samostatnou práci a spolupráci).

Na všechny uvedené akce je třeba se zaregistrovat níže na této stránce, uvedené akce jsou zdarma.

Stránky projektu:

Brněnské dny pro zdraví