Dámský klub

ilustrační foto

Dámský klub je otevřen pro ženy, které chtějí trávit nějaký čas v dobré společnosti vyplněné přednáškami, tréninkem paměti, kreativním tvořením, tancem, zpěvem a pohybem. Programu se lze účastnit pravidelně nebo jenom některé úterý, dle zájmu. Vedoucí klubu Jana Žáčková o klubu uvádí: "Založila jsem Dámský klub a chtěla bych, aby se v něm lidé cítili dobře. Mám radost z toho, že jsou v klubu výborné vztahy a také mám radost, jak se seniorky těší do klubu a jak se jejich osobnost rozvíjí. Scházíme se už víc jak 20 let,každý týden na 3 hod. V našem programu nechybí procházky v přírodě i po Brně, trénik paměti, cvičení a témata, která si dopředu podle přání nachystáme. Zveme hosty, chodíme navštívit starší spoluobčany do Domovů důchodců, vyrábíme ve výtvarném kroužku dárky a dekorace, povídáme, píšeme příběhy, tancujeme a zpíváme si. Jsme prostě spolu rády."

V současné době je kapacita klubu naplněna, v případě zájmu nás kontaktujte.

Program:

květen 2018

• 15. 5.   Autorské čtní v Milonicích - celodenní výlet, sraz v Králově Poli v 9:30 h
  • 22. 5.   Ochrana přírody - Jitka Pellatová
  • 29. 5.   Textilní koláže (s sebou vyžehlené ústřižky barevných látek a kousek záclony)

červen 2018

• 5. 6.     Rýmování a melodram
  • 12. 6.   České a brněnské pověsti

Lektorka: Jana Žáčková

Termín: vždy v úterý od 9:00 do 12:00 (viz. program)

Místo: obvykle v učebně č.1 (v přízemí) na Údolní 10, Brno, pokud není u data programu uvedeno jinak

Cena: jednorázový vstup 50,- Kč