Letní táborová akademie Záseka 2018 - Cestování časem

Pojďte s námi cestovat časem a porušit časoprostorové kontinum. Můžete se těšit na dobrodružné hry odehrávající se v dobách dávno minulých, ale i v nadčasové budoucnosti. Zveme všechny nadšené cestovatele ve věku 6-15 let. Pro účast na této expedici je nutné si přivézt kostým z minulosti či budoucnosti, který dokreslí naši celotáborovou hru – fantazii a období se meze nekladou.

Vesna, o.p.s. pořádá v termínu 14.7. – 21. 7. 2018 letní dětský tábor. Tábor je určen dětem a mládeži ve věku 6-15 let (v případě individuální domluvy ve výjimečných případech je možno na tábor přijmout i studenty ve věku 15 - 18 let).

Tábor

V rámci tábora bude každý den probíhat 1x denně kroužek v délce 90 minut pod vedením zkušených lektorů dle jednotlivého zaměření, které si dítě zvolí. Je možno vybírat z této nabídky kroužků: výtvarné tvoření, sportovní a zálesácké zaměření (jednotlivá zaměření jsou otevírána od 8 zájemců, z těchto důvodů uvádějte zaměření již v přihlášce). Mimo jednotlivá zaměření je možné se účastnit společného muzicírování, které bude v průběhu tábora probíhat. Na tuto aktivitu si však dítě musí přivést svůj hudební nástroj.

V ceně pobytu je zahrnuta výuka výtvarných činností, sportovní, zálesácký program. Ubytování v rekreačním objektu ve 2, 4 a 6 lůžkových pokojích nebo 4 lůžkových chatkách (ubytování nelze volit, je přerozdělováno dle věkového rozložení účastníků a potřeb vedení tábora), strava zaměřená na děti 5x denně, pitný režim, náklady na zajištění výuky a programu, drobné odměny do soutěží, dohled pedagogických pracovníků a zdravotní péče na místě.

Cena tábora: 3470 Kč (bez táborového trička), 3670 Kč (s táborovým tričkem, velikost uveďte do poznámky v přihlášce), nezahrnuje dopravu a pojištění.

Doprava na tábor je individuální, dítě předává a přebírá zákonný zástupce dítěte, v případě jiné osoby jen na základě originálu plné moci.

Koordinátorka tábora a programová vedoucí: Mgr. et Mgr. Lenka Klumpnerová, tel. 734 730 275

Hlavní vedoucí tábora: Mgr. Milan Heroudek, tel. 608 560 704

Složení táborového týmu:

Lenka Klumpnerová - programová vedoucí a zdravotník, absolventka PedF MU v Brně a UTB ve Zlíně, praxe s volnočasovou prací s dětmi 23 let, zaměření výtvarné

Milan Heroudek - hlavní vedoucí a zdravotník, absolvent PedF MU v Brně, praxe s volnočasovou prací s dětmi 16 let, zaměření grafika a web

Michal Klumpner - vedoucí, absolvent FSI v Brně, praxe s volnočasovou prací s dětmi 16 let, zaměření sportovní

Jaroslav Bárta - vedoucí, absolvent PF MU v Brně, praxe s volnočasovou prací s dětmi 13 let, zaměření sportovní

Klára Vaculovičová - vedoucí a zdravotník, absolventka LF MU v Brně, praxe s volnočasovou prací s dětmi 13 let, zaměření zálesácké

Lenka Bradová - vedoucí, absolventka ekonomické fakulty v Ostravě, praxe s volnočasovou prací s dětmi 7 let, zaměření sportovní

Michaela Filipová - vedoucí, absolventka FF MU v Brně, praxe s volnočasovou prací s dětmi 5 let, zaměření sportovní

Tomáš Gill - vedoucí a noční ostraha, student FF MU v Brně, praxe s volnočasovou prací s dětmi 16 let, zaměření zálesácké

Gabriela Koblihová - zdravotník, absolvent SZŠ, praxe s volnočasovou prací s dětmi 6 let

Většina pedagogických pracovníků jsou držitelé různých stupňů Březového lístku, což je ocenění za dlouholetou a obětavou práci pro děti a mládež.

• Termín: 14. - 21.7.2018 (bez táborového trička)

• Termín: 14. - 21.7.2018 (s táborovým tričkem, velikost uveďte do poznámky)

Letní táborová akademie Záseka 2018 - Cestování časem

Přihláška