Putování za Zlatou růží v bazilice Velehrad a prohlídka zámku Buchlovice

jednodenní výlet - termín: 11. 9. 2018

přihlášky do: 31. 7. 2018

Program výletu:

• Bazilika Velehrad - velký prohlídkový okruh (Prohlídka baziliky s průvodcem + expozice v podzemí baziliky + expozice ve VDCM. Poutní bazilika se pyšní vyznamenáním Zlaté růže, které jí udělil papež Jan Pavel II. Zlatou růži vlastní kromě Velehradu už jen dalších 6 bazilik světa).
  • Přesun autobusem do Buchlovic – rozchod na oběd (doporučení: Hotel Buchlovice – restaurace, Restaurace U Páva, Restaurace Záložna)
  • Návštěva zámku Buchlovice - zámecké interiéry, na tomto okruhu si budete moci prohlédnout reprezentativní a obytné prostory zámku s průvodcem, individuální prohlídka zámeckého parku

Pokyny k odjezdu:

• Odjezd a příjezd: Brno, Rooseveltova (parkoviště autobusů u Janáčkova divadla)
  • Sraz: v 7:30 h, odjezd v 7:45 h
  • Příjezd zpět do Brna: okolo 17:30 h
  • Snížená cena: Kč 650,- pro účastníky kurzů, pobytů, výletů a klubů Vesny, o.p.s.
  • Cena: Kč 700,- pro ostatní zájemce
  • V ceně výletu je doprava autobusem tam i zpět, vstupné do všech uvedených objektů s průvodcem. Oběd je individuální, není v ceně výletu.
  • Informace: Pavla Filipová, mob.č.: 733 506 684, email:info@vesnaspolek.cz

Přihlášky elektronicky na této webové stránce nebo v kanceláři Vesny, o.p.s., případně na mob. č.: 733 506 684 (nevolejte v době dovolené 22.6. – 9.7.2018)

• Termín: 11.9.2018 pro účastníků kurzů, pobytů, výletů a klubů Vesny, o.p.s.
    Cena: 650 Kč

• Termín: 11.9.2018 pro ostatní zájemce