Rodinné konstelace

Celý život a jeho průběh nám ovlivňuje systém přesvědčení, představa o nás samých a naší rodině. Rodinné konstelace umožňují objevení příčiny neúspěchu, či jakéhokoliv cyklického problému v životě, rozvinou představu o možnostech naplněného života svobodou a uskutečnění věcí, které opravdu sami chceme.

Zakladatelem rodinných konstelací je Bert Helinger, který poukazuje na to, že některé situace a energie, které se v naší rodině vyskytují a opakují se, mohou táhnout až z 15. generace našich předků.

Rodinnými konstelacemi Vás provede Mgr. Sylva Brillante, která je absolventkou kurzů Arnolda Polívky z Rakouska, žáka rodinných konstelací Berta Helingera.

Na konstelaci můžete zpracovat jakákoliv téma: neúspěch v práci, problémy ve vztazích, problémy s dětmi (výukové, výchovné), zdravotní problémy, problémy firemního či finančního rázu. Témat k řešení má v dnešním světě každý z nás dostatek a je jen na Vás, jaké si zvolíte.

Skupinová konstelace probíhá pomocí rozestavění účastníků ze skupiny. Do skupiny se mohou zapojit i účastníci, kteří nechtějí stavět svoji vlastní konstelaci, ale chtějí získat vhled do této metody.

Poradkyně: Mgr. Sylva Brillante

Termín: dle individuální domluvy

Informace: Pavla Filipová, info@vesnaspolek.cz, +420 733 506 684

Termín: inividuální termín
Cena: 1 000 Kč


Přihlásit se můžete zde

Vesna, o.p.s. je v insolvenci a směřuje k zániku

Neposílejte žádné peníze na účet Vesna, o.p.s., nepřihlašujte se na tábory ani kurzy