Vesna klub

ilustrační foto

Vesna klub zve všechny, kdo nechtějí sedět doma, na zajímavý program. Do Vesna klubu se nemusíte nijak hlásit ani registrovat. Můžete rovnou přijít na akci, která vás osloví. Máte-li nějaký dotaz k programu, neváhejte nás kontaktovat.

Program:

• 16. 5.     Vila Löw-Beer - galerie Celnice, výstava: Proměny Brna II aneb Brno napoleonské a posezení v místní kavárně (sraz ve 14.00 h před vilou, Drobného 22)
  • 23. 5.     Dierichsteinský palác, Zelný trh 8, výstava: Vlasta Fialová (sraz ve 14.00 h před budovou muzea, vstupné 25 Kč)
  • 28. 5.     Arboretum: výstava kosatců - Iris 2018 (sraz v 15.00 h na zastávce tramvaje č. 9 a 11, Bieblova)
  • 7. 6.       Zahradní slavnost - zahradní budova Vesny, o.p.s.

Program Vesna klubu připravuje a těší se na vás p. Mirka Oulehlová.

Další informace: Pavla Filipová, info@vesnaspolek.cz, +420 733 506 684