Vesna klub

ilustrační foto

Vesna klub zve všechny, kdo nechtějí sedět doma, na zajímavý program. Do Vesna klubu se nemusíte nijak hlásit ani registrovat. Můžete rovnou přijít na akci, která vás osloví. Máte-li nějaký dotaz k programu, neváhejte nás kontaktovat.

Program:

září 2018

• 12. 9. - Krátká procházka zakončená posezením u kávy na zahradě (sraz Královo Pole - nádraží, zastávka autobusu č. 43 ve 14.00 h)
  • 26. 9. - Objevujeme Písečník, zajímavé zapomenuté místo na pomezí Černých Polí a Lesné, návštěva EkoCentra - Písečník 94 (sraz na konečné tramvaje č. 5, Štefánikova čtvrť ve 14:30 h)

říjen 2018

• 3. 10. - výstava Barvy podzimu a tropických motýlů v arboretu Mendlovy univerzity (sraz na zastávce tramvaje č. 9, 11, Bieblova, ve 14:00 h)
  • 17. 10. - výstava z cyklu První republika: Co nám válka vzala a dala (Hrad Špilberk, sraz kolem 14:00 h - upřesníme později, není znám jízdní řád autobusů)

Program Vesna klubu připravuje a těší se na vás p. Miroslava Oulehlová

Další informace: Pavla Filipová, info@vesnaspolek.cz, +420 733 506 684